Wirtualny Dom - projektowanie domu

Oto niezwykle prosty w obsłudze program, dzięki któremu zaprojektujesz swoje wnętrze. Na dole strony znajdziesz krótki przewodnik opisujący podstawowe funkcje.


Zanim zaczniesz...

Aby móc zapisać wyniki swojej pracy i później edytować projekt musisz założyć darmowe konto na naszym portalu.

Rozumiem Zaloguj się

Prosta instrukcja obsługi


Rysowanie ścian

Pierwszy etapem projektowania zazwyczaj jest wyznaczenie ścian pomieszczenia. Po wyznaczeniu ścian, wielkość i kształt pomieszczenia możesz dowolnie edytować, a program na bieżąco pokazuje Ci jego wielkość w metrach kwadratowych. Następnie za pomocą prostego menu możesz umieścić w pomieszczeniu dowolne elementy, jak drzwi, okna i meble.

Wizualizacja 3D

Gotowy projekt możesz obejrzeć w trójwymiarowej formie ze wszystkich stron. Wówczas możesz także zmieniać kolory ścian i rodzaje podłóg. Zobaczysz także, jak prezentują się meble, które wybrałeś i będziesz mógł spróbować ich różnych wariantów kolorystycznych.

Zapisywanie i edycja projektu

Gotowy projekt możesz zapisać i dowolnie edytować. Dzięki temu do swojej wizji będziesz miał szansę regularnie powracać i ją weryfikować. Edytując projekt możesz usunąć lub przestawić każdy element pomieszczenia łącznie ze ścianami.Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję