Wirtualny Dom

Wirtualny Dom jest nowoczesnym programem, dzięki któremu każdy może zaprojektować swoje mieszkanie, a następnie obejrzeć je w formie trójwymiarowej prezentacji.

Skorzystaj z Wirtualnego Domu i samodzielnie zaprojektuj wnętrze swojego mieszkania. Nie musisz być architekem. Nie musisz uczyć sięobsługi skomplikowanych programów. Wirtualny Dom łączy w sobie prostotę obsługi i ogromne możliwości.

 

Twój własny projekt

Nie musisz szukać architekta, kontaktować się z nim, przekazywać mu z trudem swojej wizji. Nie musisz też zastanawiać się, czy on Twoją wizję zrozumie i czy czasami nie będzie „wiedział lepiej”. Możesz samodzielnie przeprowadzać projektowanie wnętrz online.

Wizualizacje 3D

Możliwości Wirtualnego Domu nie kończą się na samym projekcie. Wirtualny Dom to także program do wizualizacji wnętrz w trzech wymiarach. Nie ryzykujesz, że projekt będzie Ci się podobał na papierze, ale totalnie nie przypadnie Ci do gustu w rzeczywistości. Wirtualny Dom pozwala stworzyć wizualizację wnętrza i obejrzeć je ze wszystkich stron.

Nieograniczone możliwości

Mamy ogromną bazę firm, fachowców i produktów, którą nieustannie powiększmy. Już teraz liczba możliwości na urządzenie swojego mieszkania z pomocą Wirtualnego Domu budzi podziw. A trzeba wziąć poprawkę na to, że ilość obiektów, które w swoim projekcie umieścisz, będzie nieustannie rosnąć, dlatego też liczbę możliwych kombinacji na tworzenie wnętrz przez nasz program online uznać można za nieograniczoną.

Zakupy przy projektowaniu

Każdy element, którego chcesz użyć w projekcie swojego domu jest obiektem, znajdującym się w bazie produktów i jeżeli tylko masz ochotę, możesz natychmiast go kupić. Nie wychodząc z domu. Nie szukając nawet w ofertach sklepów internetowych - wystarczy skorzystać z naszego niezwykle nowoczesnego narzędzia.

Dobre rady

To nie wszystko, nasz program do tworzenia wnętrz online pomaga w trudnych wyborach podpowiadając najlepsze rozwiązania i elementy najlepiej pasujące do Twojej obecnej kompozycji. Skorzystaj z jego podpowiedzi, bo kieruje się on najnowszymi trendami i klasycznymi regułami piękna i harmonii w aranżacji wnętrz.

Zaprojektuj dom marzeń

Dzięki programowi do projektowania wnętrz, możesz samodzielnie stworzyć dokładnie taki dom, o którym zawsze marzyłeś.

Możliwości aplikacji:

  • Rozplanowanie pomieszczeń w budynku
  • Rozmieszczenie okien i drzwi
  • Umeblowanie
  • Dobranie koloru ścian
  • Stworzenie projektu dla architekta bądź fachowca
  • Stworzenie wizualizacji pomieszczenia w 3D
Rozpocznij projektowanie >>>
 

Zaplanuj rozkład pomieszczeń

Możesz samodzielnie ułożyć pomieszczenia według własnego pomysłu.

Wybierz najlepsze podłogi i ściany

W Wirtualnym Domu porównasz różne wersje podług ścian. Dobierzesz najlepsze posadzki i kolory ścian lub tapet.

 

Projekty Naszych użytkowników


Mój pokój

Mój pokój

Projektuj podobny
domek mazury

domek mazury

Projektuj podobny

Zaprojektuj własny! Rozpocznij projektowanie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję