Bardzo mała łazienka projekty i pomysły

Małe może bez wątpienia być piękne! Projekty na bardzo małą łazienkę wylewają się każdego dnia z Internetu, a dzięki naszej aplikacji „Wirtualny Dom” możesz je przetestować za darmo!

Bardzo mała łazienka powinna zostać zaprojektowana z myślą o maksymalizacji wykorzystania naszej przestrzeni. Dostępna nam przestrzeń musi zostać dokładnie zagospodarowana, tak, żeby nie tracić nic z metrów kwadratowych. Ważne pytania na które powinieneś sobie odpowiedzieć to:

1. Czy naprawdę potrzebujesz wanny? Czy nie wystarczy Ci zwykły prysznic? Prysznice mają ogromne zalet – są wygodne, łatwo się czyszczą, pozwalają na oszczędność wody. Mała łazienka generalnie nie potrzebuje wanny oraz przysznica – wystarczy wybrać jedno, z czego oszczędniejszym wyborem jest prysznic.
2. Gdzie będziesz trzymać kosmetyki? Pamiętaj że szafeczki to nie jedyny sposób na to! Możesz równie dobrze trzymać część kosmetyków w pojemnikach lub woreczkach, które da się zawiesić w łazience. Podwieszona umywalka z blatem da Ci odpowiednio dużo miejsca na niej oraz pod nią – i będzie wyglądała bardzo estetycznie! Wykorzystaj tak zaoszczędzoną przestrzeń!
3. Jeżeli chcesz poprawić swoją łazienkę wizualnie – i powiększyć ją wizualnie zarazem – zainwestuj w białe, jasne, ciekawe wykończenia. Opłaci się!
4. Lustro można wstawić na ścianę – nie potrzeba oddzielnej szafki, czy innego mebla żeby zrobić z niego lustro. Zarazem takie lustro wyróżni Twoje pomieszczenie!
5. Wykorzystaj narożniki pomieszczenia! Jeżeli chcesz dobrze zagospodrować przestrzeń to projekt na bardzo małą łazienkę powinien wykorzystywać narożniki! Wstaw tam umywalkę lub meble!
6. Jeżeli masz fundusze możesz zaaranżować swoją łazienkę na sposób japoński. Czyli – prysznic zajmuje całe pomieszczenie, lęcąc z góry! Odpowiednie meble i voila – mamy ogromny prysznic, oszczędność miejsca i pomieszczenie stworzone w niesamowicie nowoczesny sposób!

Pamiętaj, że dzięki naszej aplikacji Wirtualny Dom możesz zaprojektować swoją łazienkę online! Możesz zatem przetestować wszystkie powyższe pomysły zanim wprowadzisz je w życie. Narysować oraz wprowadzić swoje plany – czy wymyślić wszystko po swojemu! Mała łazienka nie musi być nudna, ani brzydka. Powinna natomiast być użyteczna. Wypróbuj nasze pomysły i naszą aplikację, a na pewno się nie zawiedziesz!


Tagi:

Kategorie:,