Najczęsciej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli po przejrzeniu całości nie znajdziesz odpowiedzi, przejdź do działu kontakt i napisz do nas wiadomość.

separator

Rejestracja w serwisie

Tak, rejestracja w serwisie jest cakowicie darmowa jak dla uzytkowników.

Nie. Zarówno rejestracja, jak i korzystanie z dobrodziejstw Oszczędnego Domu i strony Zbudujmyto jest zupełnie darmowe.

Jeżeli masz ochotę, to za opłątą możesz skorzystać z apliakcji mobilnej.

Oczywiście, że tak. Częśc modułów jest dostępna wszystkim użytkownikom zupełnie za darmo. Rejestracja pozwala na wykorzystanie pełnego wachlarza naszych usług.

Aplikacja mobilna

Tak, aby korzystać z naszej aplikacji mobilnej na Androida i iOS, konieczne będzie opłacenie abonamentu, który wynosi 50zł/kwartał.

Wirtualny Dom

Tak. Program jest dostępny za darmo i nie wymaga do obsługi fachowej wiedzy.

Nie. Wirtualny Dom jest programym intuicyjnym i prostym w obsłudze. Beż żadnego przygotowania można łatwo korzystać z pełnej gamy jego możliwości.

Niektóre obiekty są bardziej złożone i wymagają dłuższego czasu wczytywania. Przeważnie wystarczy poczekać, żeby wydok się pojawił.

To wynika z długiego wczytywania się niektórych, złożonych obiektów. Aby mieć pewność, że projekt zapisze się poprawnie, proszę otworzyć widok 3D i zapisac dopiero po załadowaniu wszystkich elementów.

Wirtualny Doraca

Wirtualny Doradca jest botem i mimo ogromnej bazy danych, którą zawiera, nie zawsze może zrozumieć pytanie lub posiadać na nie odpowiedź. Wówczas prosimy poszukać odpowiedzi w pozostałych modułach, a nam zgłosić, brak, byśmy mogli go uzupełnić.

Spróbuj inaczej je sformułować. Jeżeli nadal nie otrzymujesz odpowiedzi, pozostaje Ci poszukać informacji w pozostałych modułach. Prosimy też o kontakt w tej sprawie, byśmy mogli wciąż ulepszać Wirtualnego Designera.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję