O serwisie

 

Oszczędny Dom zawiera szereg modułów mających pomóc w spełnieniu oczekiwać klientów. Pierwszym z modułów, z którym klienci mają styczność jest strona internetowa ZbudujmyTo.pl
Serwis ZbudujmyTo.pl jest podstawowym narzędziem komunikacji pomiędzy firmą Oszczędny Dom i użytkownikami. To na tej stronie znajduje się pełna oferta przedsiębiorstwa. Wraz z ofertą na stronie obecny jest dokładny opis usługi wraz z wyszukiwarką, a także menu nawigacyjne zawierające odnośniki do pozostałych modułów.
Innymi słowy serwis zapewnia komunikację w postaci przekazu płynącego od przedsiębiorstwa Oszczędny Dom do klienta. W ten sposób użytkownicy portalu już na początku otrzymują wszystkie niezbędne informacje. Ponadto strona ZbudujmyTo.pl oferuje komunikację zwrotną. To znaczy, że również klienci mogą przekazywać informacje do przedsiębiorstwa. Na stronie zawarty będzie formularz kontaktowy, za pomocą którego wszelkie pytanie wątpliwości i sugestię będą przekazywane przez użytkowników bezpośrednio do firmy.
Kolejną z funkcji strony będzie formularz rejestracyjny. Rejestracja jest istotnym elementem komunikacji, jak i całej e-usługi Oszczędnego Domu. Po pierwsze rejestracja znacznie ułatwia komunikację, o czym przecież cały czas jest mowa. Po drugie daje klientowi dostęp do szerokiej gamy usług świadczonych przez Oszczędny Dom. Poprzez rejestrację użytkownik staje się pełnoprawnym klientem, tym samym przedsiębiorstwo Oszczędny Dom dokłada wszelkich starań i angażuje wszystkie wysiłki, aby uczynić go ukontentowanym ze świadczonej usługi.
Ponadto strona internetowa ZbudujmyTo.pl ma charakter informacyjny. Także dla osób, które nie planują zostać klientami może się okazać przydatna, ponieważ stanowi przede wszystkim źródło wiedzy. Warto zajrzeć na nią, by zobaczyć, co oferuje Oszczędny Dom. Jak szeroki jest zakres jego usług, a także to, do jak dużej ilości danych uzyskujemy dostęp korzystając z oferty przedsiębiorstwa. Poprzez stronę internetową Użytkownicy uzyskują dostęp do najlepszych firmy z branży budowlanej, wnętrzarskiej, meblarskiej... Ponadto dostaje uporządkowaną informację o ofertach dostępnych w internecie, a także wiedzę z zakresu budowania i urządzania domu, której dotychczas musiał szukać na własną rękę, samodzielnie oddzielając ziarna od plew.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję