Negocjator cen

 

Wirtualny Negocjator Cen jest innowacyjnym narzędziem pozwalającym klientom dokonywać zakupów na korzystniejszych warunkach. Jest to wykorzystanie możliwości, jakie daje współpraca ze sklepami i producentami.

Przy zakupie dużych ilości materiałów użytkownicy mają szanse skorzystać z Wirtualnego Negocjatora Cen. Został on stworzony w oparciu o porozumienia z kontrahentami, dzięki czemu klienci otrzymują ceny, których nie mogliby uzyskać bez pośrednictwa Oszczędnego Domu. Dzięki temu narzędziu użytkownik widzi, jakie ma szanse na uzyskanie i jaka ilość zamawianych materiałów pozwoliłaby mu na dodatkowe obniżenie ceny jednostkowej.

Targowanie się to normalna rzecz w handlu. Jednak teraz możliwości targowania są zwiększone poprzez współpracę pomiędzy Oszczędnym Domem, a sprzedawcami. Dzięki temu, że towary sprzedawców znajdują się w naszej ofercie mają oni lepszy dostęp do klienta i większe potencjalne zyski. Klient z kolei ma potencjalnie lepsze ceny i większy wybór towarów, które może kupić bez wychodzenia z domu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję