Aplikacja mobilna

 

Aplikacja mobilna znacznie zwiększa dynamiczność korzystania z usług Oszczędnego Domu. Dzięki niej użytkownik ma dostęp do projektu mieszkania w każdym miejscu.
Jest to normalne, że aranżując wnętrze nie sposób siedzieć cały czas przed komputerem. Bardzo często na przykład zdarza się odwiedzać sklepy meblowe. Nie zaskoczy nikogo fakt, iż zobaczenie mebli na własne oczy ma znacznie większe przełożenie, niż ich oglądanie na zdjęciach w Internecie. Oczywiste jest także to, że dopiero po umieszczeniu mebla w pomieszczeniu można w stu procentach sprawdzić, czy na pewno on tam pasuje.
Aplikacja mobilna pozwala na wykonywanie obu tych rzeczy. Po pierwsze - będąc w sklepie można zrobić zdjęcie produktu lub zeskanować jego kod QR, przez co automatycznie znajdzie się on w projekcie pomieszczenia. Po drugie użytkownik może sfotografować pomieszczenie, które chce urządzać, dzięki czemu podczas projektowania pracuje na danych pobranych bezpośrednio z rzeczywistości, nie zaś na wygenerowanych przez program.
Mało tego, jeżeli podczas projektowania pomieszczenia, klient zapragnie kupić lub obejrzeć towar w sklepie, wystarczy, że skorzysta z Aplikacji Mobilnej, gdyż obsługuje ona GPS. Oznacza to, że korzystając z bazy danych wskaże najbliższy sklep, w którym można kupić dany produkt.
Te możliwości sprawiają, że Aplikacja Mobilna jest niesamowitym uzupełnieniem usługi Oszczędnego Domu. Znacząco zwiększa możliwości oferowane przez portal, a ponadto sprawia, że usługa jest znacznie bardziej dostępna. Użytkownik Aplikacji Mobilnej ma dostęp do projektu w każdym miejscu, w każdym momencie. Jeżeli zobaczy goszcząc u kogoś fragment aranżacji, która mu się podoba, ma możliwość natychmiastowego wprowadzenia szybkich zmian w swoim projekcie i zweryfikowania zaobserwowanego rozwiązania we własnym pomieszczeniu.
Warto zatem wypróbować Aplikację Mobilną, aby zobaczyć, jak wygodne może stać się urządzanie mieszkania.

Dzięki aplikacji mobilnej na androida będziesz w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie jak urządzić łazienkę z kabiną, stworzysz mały pokój dla dwójki dzieci. Potrzebny jest ci program do tworzenia wnętrz online, a może program do projektowania łazienki czy program do wizualizacji wnętrz? Nic prostrzego! Nasza aplikacja mobilna ma w sobie wszystkie funkcje jakie potrzebujesz!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję